Projektowanie Wnętrz

 Wybór architekta wnętrz jest kluczową decyzją podczas urządzania swojego nowego mieszkania lub domu. Powinna być to osoba, która dokładnie wybada Twoje potrzeby i sprawi, że wnętrze jakie wspólnie stworzycie będzie funkcjonale i szyte na miarę. Zachęcamy do umówienia niezobowiązującego spotkania i porozmawiania z architektem o klimacie wnętrza Waszego przyszłego domu.

Etap I - Spotkanie i wybadanie potrzeb Klienta
Niezobowiązujące spotkanie podczas którego sprawdzicie Państwo możliwości naszych Architektów oraz sposobność ich pracy, porównacie z Państwa oczekiwaniami.
Etap II - Aranżacja
Aranżacja w formie rzutu pokazująca funkcjonalność pomieszczeń i rozlokowanie zabudów. Pracujemy nad nią, aż efekt będzie zadowalający.
Etap III - Wizualizacje
Na tym etapie ustawienie jest już stałe, ale można dowolnie zmieniać faktury oraz kolory. Dysponujemy realistycznymi katalogami i próbkami materiałów.
Etap IV - Projekt techniczny
Po akceptacji wizualizacji przechodzimy do projektu technicznego, który zawiera widoki posadzek i ścian. Kompleksowy proejkt Wykonawczy służący ekipie wykończeniowej do sprawnego zrealizowania wymarzonego mieszkania czy domu.
1.  2-3 koncepcje układów funkcjonalnych wnętrz na rzutach poziomych.
2. Rozwinięcie wybranej koncepcji wnętrza w skład której wchodzi:- wizualizacje wszystkich pomieszczeń (oprócz garderoby i pomieszczeń technicznych);
- układ ścian działowych wnętrz;
- projekt posadzek z zaznaczeniem kierunku układania;
- projekt sufitów;
- projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, CO;
- rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej;
- rozwinięcia widoków wszystkich ścian wraz z rozkładem glazury;
- projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby;
- projekt zabudów gipsowo-kartonowych;
- wybór drzwi wewnętrznych;
- kolorystyka ścian i sufitów;
- wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych i elementów wyposażenia wnętrza na rysunkach lub w dodatkowym spisie;
- wybór rodzaju i kolorystyki aranżacji okien;
3. GRATIS - Kompleksową wycenę uwzględniającą wykonanie wszystkich prac z nami oraz zakup materiałów wykończeniowych, pomocniczych i wyposażenia wraz z pełną koordynacją i nadzorem autorskim.
Cena uzależniona jest od zakresu prac projektowych, terminu realizacji oraz powierzchni podlegającej projektowi. Wycenimy i zrealizujemy każdy indywidualny projekt. Ceny zaczynają się już od 35zł/m2 projektowanej powierzchni.

Projekty w trakcie prac przekazujemy w formie elektronicznej. Pełny projekt wydrukowany w dwóch wersjach wraz z wizualizacjami i rysunkami technicznymi otrzymujecie Państwo do realizacji przez firmę wykończeniową.